Dodatki ślubne, czyli Wasze MUST HAVE

7 maja, 2023 Autor admin 0

Posiadanie wieszaków ślubnych, oszukanych kieliszków na toast, szkatułki na obrączki oraz pudełka na koperty to tradycyjne elementy ślubnej ceremonii, które mają swoje znaczenie i przynoszą wiele korzyści. Oto dlaczego warto je mieć w dniu ślubu:

  1. Wieszaki ślubne: Wieszaki ślubne to ozdoby, na których zawiesza się suknię ślubną. Mają one praktyczne zastosowanie, ponieważ pomagają w utrzymaniu sukni w doskonałym stanie i uniknięciu zagnieceń. Dodatkowo, wieszaki ślubne dodają elegancji i piękna do przestrzeni, gdzie jest przechowywana sukienka. W dniu ślubu odgrywają wyjątkową rolę, ponieważ podkreślają znaczenie wydarzenia. To zdecydowanie niezbędny element, którego nie może zabraknąć na ślubie.
  2. Oszukane kieliszki na toast: Oszukane kieliszki na toast dla Pary Młodej to jednocześnie ich ratunek. Wyobraźmy sobie że, nie masz zdolności do picia dużych ilości alkoholu a toast trzeba wznieść ze wszystkimi. Wtedy na ratunek przychodzą kieliszki oszukane o pojemności 15ml. Wzniesiesz toasty z każdym i utrzymasz się na nogach do rana :). Nikt przy tym się nie obrazi że ,z nim “nie wypiłeś”.
  3. Szkatułka na obrączki: Szkatułka na obrączki to eleganckie i bezpieczne miejsce przechowywania obrączek przed ceremonią ślubną. Zapewnia ona odpowiednią prezentację i dbałość o obrączki, które są symbolem miłości i więzi między Parą Młodą. Dodatkowo, otwieranie szkatułki i wymiana obrączek jest ważnym momentem w ceremonii ślubnej.
  4. Pudełko na koperty: Pudełko na koperty to praktyczne rozwiązanie, które pomaga w bezpiecznym przechowywaniu i zbieraniu kopert z życzeniami i upominkami od gości. Chroni ono koperty przed zgubieniem, zapewniając jednocześnie odpowiednie miejsce na ich przechowywanie. Pudełko na koperty może być również pięknie udekorowane, dodając estetycznego elementu do dekoracji weselnej.