Kokardki na alkohol w roli zawieszek?

7 maja, 2023 Autor admin 0

Kokardki na alkohol stają się z roku na rok coraz bardziej popularne, a ich rolą jest dekoracja butelki ze ślubnym alkoholem. Kokardka nada butelce elegancki wygląd i z pewnością przykuje uwagę gości.

Jaki kolor wybrać?

Kolor kokardek na wódkę, zależy od preferencji i stylu dekoracji, jak również od ogólnego motywu kolorystycznego wesela. Oto kilka propozycji:

  1. Klasyczny i elegancki: Jeśli preferujesz klasyczne i eleganckie wykończenie, możesz wybrać kokardki w kolorze białym, czarnym, lub butelkowej zieleni. Są to neutralne kolory pasujące do każdego stylu wesela.
  2. Romantyczny i delikatny: Jeśli ślub ma romantyczny charakter, warto rozważyć kokardki w pastelowych odcień takich jak różowy, łososiowy, delikatny fiolet czy miętowy. Te kolory dodadzą subtelności i delikatności.
  3. Wesoły i kolorowy: Jeśli wesele ma być wesołe i pełne kolorów, możesz wybrać kokardki w jasnych, radosnych kolorach, takich jak żółty, pomarańczowy, czerwony czy niebieski. Te kolory dodadzą energii i radości.
  4. Dopasowane do kolorystyki wesela: Jeśli wybraliście konkretny motyw kolorystyczny dla wesela, warto dopasować kokardki na wódkę do tej palety kolorów. Na przykład, jeśli dominujące kolory to złoty i błękitny, możecie wybrać kokardki w tych samych lub zbliżonych odcieniach.

Pamiętaj, że to tylko propozycje, a ostateczny wybór zależy od Waszych preferencji i stylu wesela. Ważne jest, aby kokardki harmonizowały z całością dekoracji i dodawały wyjątkowego uroku wizualnego.