Jajko niespodzianka XXL

Jajko niespodzianka XXL- ręcznie malowane

XXL 30 cm jajko to wspaniały pomysł na ciekawy prezent.

WYKONANIE

Jajko wykonane jest ze styropianowej bazy o wysokości 30 cm. Dolna część jajka xxl pomalowana jest ręcznie akrylową farbą w kolorze czerwonym, tak aby, jak najbardziej przypominało oryginał. Wzór odrysowany jest ręcznie, malowany specjalnym pędzelkiem z najwyższą starannością. Na górze jajka XXL naklejone są słowa “Jajko NIESPODZIANKA”. Z czego literka “J” ma kolor czarny, pozostałe literki ze słowa “jajko” są w kolorze czerwonym. Natomiast napis “NIESPODZIANKA” jest kolorowy tak jak w oryginale. Górna część jajka ma chropowatą barwę koloru białego i widać strukturę jajka. Jajko składa się z dwóch części.

MOŻLIWOŚCI

Jajko dostępne jest w trzech wersjach:

1. Niespodzianka XXL PUSTA

Jajko puste xxl doskonałe jako pudełko na prezent. Do pustego jajka xxl możesz włożyć nawet kubek, jest tak pojemne. Jajko możesz wykorzystać jako pudełko na produkty typu czekolada czy też na same kinder jajka. Jajko jest idealna propozycją na prezent dla dzieci i nie tylko. Do jajka xxl pustego gratis dołączamy folię celofanową oraz wstążkę. Kiedy zapakujecie już do swojego ozdobnego pudełka- jajka, zawartość będziecie mogli dzięki temu ładnie je udekorować.

2. Jajo niespodzianka XXL Z WYPEŁNIENIEM

Pierwsza opcja wypełnienia naszego jajka to: 14 jajek czekoladowych kinder niespodzianek. Całe jajko XXL z wypełnieniem w środku jest zapakowane w celofan i zawiązane piękną kokardką. Do tego jest możliwość wykonania jajka niespodzianki xxl z imieniem. Istnieje możliwość personalizacji takiego jajka, dołączając do niego dodatkową karteczkę z dedykacją. Karteczka będzie przywiązana do kokardki, co wygląda elegancko, a obdarowany będzie wiedział, że prezent jest dla niego.

3. Jajko niespodzianka z WYPEŁNIENIEM MIX

Druga opcja wypełnienia naszego jajka to: 2 x kinder bueno, 3 x kinder country, 3 x kinder niespodzianka, 5 x konder schoko bons, 1 x kinder cards, 3 x duplo, 3 x kinder chocolate.

Jajko tak jak w poprzedniej wersji jest zapakowane w celofan i zawiązane piękną kokardką. Do tego jest możliwość wykonania jajka xxl z imieniem. Istnieje możliwość personalizacji takiego jajka, dołączając do niego dodatkową karteczkę z dedykacją. Karteczka będzie przywiązana do kokardki, co wygląda elegancko, a obdarowany dowie się, że prezent jest dla niego.

Zastosowanie- DLA KOGO jest nasz produkt?

Nasze jajka to idealny pomysł na prezent dla dzieci i dorosłych. Niespodzianka xxl to produkt, który urzeknie każdego od małych po dużych. Większość z nas, dorosłych zna smak kinder niespodzianek i z pewnością choć przez chwilę chciałby wrócić do tej przyjemności smaku kinder jajka. Dlatego to wspaniały prezent dla każdego.

Na jakie okazje?

Jajko XXL jest idealne na każdą okazję. Na Wielkanoc, Boże Narodzenie, Imieniny, Urodziny, Dzień Kobiet, Walentynki, Dzień Chłopaka, Dzień Dziecka. Dlaczego? Jajko jest uniwersalnym prezentem dla każdego. Każdy zasługuje na chwilę rozkoszy i przyjemności oraz na naszą NIESPODZIANKĘ.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3