Ring oczepinowy

Ring oczepinowy

Ring oczepinowy, Obręcz oczepinowa, Opaska oczepinowa- czym jest z czego się składa i do czego ją wykorzystać? Jakie zabawy na oczepinach?

Zabawa przy użyciu ringu oczepinowego polega na nałożeniu obręczy na dolną część bukietu ślubnego. Panna Młoda trzyma bukiet, Pan Młody zasłania jej oczy, a Panny chwytają końcówki ringu i chodzą wokół Młodych, w rytm muzyki. Młoda ucina wstążki, Panna której wstążka nie zostanie ucięta jest mianowana przyszła Panną Młodą. Jest to jedna z opcji, kolejna zawarta jest w opisach naszych ringów.

Jeszcze kilka słów o naszym produkcie. Dlaczego warto wybrać nasze ringi?

Nasze ringi są wykonane na sztywnej, metalowej obręczy 8cm co zapewnia ich trwałość i gwarancję jakości podczas zabawy. Dostępne też są w wersji regulowanej, wtedy możecie dopasować obręcz oczepinową do każdego rodzaju bukietu.

Zabawy na oczepinach, czyli obręcz oczepinowa- czy warto?

Zabawa z wykorzystaniem opaski oczepinowej to atrakcja, którą goście będą wspominać przez długi czas, wspaniała alternatywa do tradycyjnego rzucania bukietem.

Jeżeli szukacie wyjątkowej zabawy to ring na oczepiny będzie świetnym wyborem!

Współpraca z zespołem weselnym/Dj-em.

Zaufali nam również usługodawcy weselni! Nasz produkt spełnił ich oczekiwania pod względem jakości. Zespoły weselne, które raz zdecydowały się na zakup wracają i aktywnie korzystają z naszej oferty, chwalą sobie sposób wykonania produktu.

Ps. Przed zakupem obręczy oczepinowej warto zapytać DJ-a/ Zespołu Weselnego czy zapewnia ring oczepinowy. Wielokrotnie ratowaliśmy sytuację w której Para Młoda wybrała tą właśnie formę oczepin, ale przekonani byli, że to w kwestii usługodawcy jest zapewnić ring na zabawę oczepinową, jednak nieliczne firmy oferują obręcz w ramach usługi. Warto zatem ustalić z usługodawcą po czyjej stronie stoi zakup opaski.

Wyświetlanie 1–9 z 29 wyników