Reklamacje i zwroty

Warunki zwrotów

Jeżeli nasz produkt nie spełnił Państwa oczekiwań, mają prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Prosimy o zwrot artykułów wraz z otrzymanym paragonem (oryginał paragonu fiskalnego) bądź fakturą VAT (kopia) oraz pisemnym odstąpieniem od umowy( plik do pobrania na dole strony).

Zwrotu należy dokonać na poniższy adres:
FLORA CARS
ul. DMOWKSIEGO 26
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
bądź dostarczyć do naszego sklepu stacjonarnego.

W odstąpieniu od umowy należy podać numer zamówienia oraz określić w jaki sposób i kiedy dokonali Państwo zakupu. W przypadku gdy wybrali Państwo opcję “za pobraniem” bądź “płatność przelewem” należy podać numer rachunku bankowego, na który zostanie wykonany zwrot wartości zwracanych produktów. W przypadku wybrania szybkich płatności Przelewy24.pl środki zostaną zwrócone za pośrednictwem platformy.

Zwrot środków nastąpi w terminie do 14 dni za pośrednictwem przelewu/platformy Przelewy24.pl ( w zależności od wybranego sposobu płatności przy zakupie). Wszystkie przygotowane dokumenty należy odesłać wraz z produktami w jednej przesyłce.

Załącznik przygotowany do wypełnienia dokument odstąpienia od umowy.

Warunki reklamacji

1. W przypadku niezgodności w zamówieniu

W przypadku braku towaru lub pomyłki w liczbie sztuk lub rodzaju artykułu prosimy o kontakt pod adresem: sklep@floracars.com . W wysłanej wiadomości e-mail prosimy o podanie numeru zamówienia oraz informacje o niezgodności.