Ring oczepinowy- co to takiego?

7 maja, 2023 Autor admin 0

Ring oczepinowy to alternatywa dla tradycyjnego rzucania bukietem przez Pannę Młodą. Polega ona na umieszczeniu kilku w środku obręczy rączki bukietu. Panna Młoda trzyma bukiet, Pan Młody zasłania jej oczy. Panny łapią po jednej za końcówki wstążki i chodzą wokół Młodych. Młoda odcina wstążki, a Panna której wstążka nie zostanie odcięta zostaje mianowana przyszła Panną Młodą.

Ring oczepinowy jest atrakcyjną i emocjonującą alternatywą dla tradycyjnego rzucania bukietem, szczególnie jeśli Para Młoda ma większe zainteresowanie zachowaniem własnego bukietu. Ta zabawa dodaje elementu niespodzianki i radości dla wszystkich uczestników wesela, a także daje szansę paniom niezamężnym na otrzymanie “szczęśliwego” pierścionka.

Ring oczepinowy może być również dostosowany do stylu i motywu wesela.

Ring oczepinowy stwarza niepowtarzalny moment podczas wesela, który będzie zapamiętany przez Parę Młodą i wszystkich gości. To ciekawa i oryginalna alternatywa dla tradycyjnego rzucania bukietem, która dodaje zabawy, radości i nadziei na miłość dla wszystkich uczestników wesela.

Ring może być wykonany na sztywnej, metalowej obręczy bądź na wstążce tzw. ring regulowany( wtedy jest przywiązany do bukietu).