Realizacja ekspres- dekoracje ślubne na wczoraj

Realizacja ekspres- dekoracje ślubne na wczoraj.

Realizacja ekspres- dekoracje ślubne na wczoraj. Coś dla spóźnialskich 💤

Zaspaliście i zapomnieliście o jednej z najważniejszych dekoracji? Może inny sprzedawca zawiódł i nie wysłał produktu albo wysłał nie taki jakiego oczekiwaliście?

Przychodzimy na ratunek! 

Realizacja ekspres stworzona z myślą o osobach, które kupują na tzw. “ostatnią chwilę”. Wielokrotnie mieliśmy klientów, którzy szukali naszych produktów z realizacją natychmiast, z gwarancją, że wyślemy produkt tego samego dnia. W sezonie ślubnym jednak czas realizacji to od 1 dnia do 3 dni roboczych. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i udostępniamy możliwość ekspresowej realizacji zamówień.

Realizacja ekspres pozwoli Wam spać spokojnie, kupując tą opcję masz gwarancję że produkt do którego dokupiłeś usługę zostanie wykonany i wysłany tego samego dnia.

Zdarza się że klienci zamawiają w czwartek a ślub mają w sobotę.

Do tego dochodzi niepotrzebny stres i nerwy, wątpliwości czy paczka zdąży dotrzeć przed ślubem.

Wybierając naszą usługę możesz spać spokojnie.

Na czym to polega?

Zamawiasz produkt, zamawiasz jedną z wybranych opcji realizacji ekspres, wysyłasz sms bądź dzwonisz pod numer 534299761 z informacją o realizacji ekspres, podajesz numer zamówienia, aby mieć pewność, że zamówienie już do nas trafiło, otrzymujesz potwierdzenie i możesz być spokojny, że nie zostaniesz bez ważnej dekoracji.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.